Apie mus

UAB „Lietaus meistrai” – tai jau 23 metus veikianti specializuota įmonė, kuri dirba aplinkos tvarkymo srityje. Mūsų pagrindinės kryptys:

  • drėkinimo sistemų,  skirtų vejų, augalų, šiltnamių ir medelynų laistymui, projektavimas, montavimas ir priežiūrą;
  • dekoratyvinis teritorijos/lauko apšvietimas.

Juokaudami sakome, kad jei mūsų objektai būtų vaikai, jie jau būtų užaugę, sulaukę pilnametystės. Mes prisimename visus savo pirmuosius klientus, nors tai gali atrodyti ir neįtikėtina.

Mūsų įmonėje nėra didelė, čia nuolat dirba  6 patyrę darbininkai, kai kurie – nuo įmonės įkūrimo dienos. Sezono metu darbuotojų padaugėja iki 15, todėl galime atsakingai ir greitai atlikti įvairaus dydžio ir sudėtingumo  darbus. Sudėtingiausi mūsų darbai – Šiaulių žoles riedulio stadionas, Žemynos gimnazijos žolės riedulio stadionas ir Nacionalinis Baltarusijos stadionas Gardine. Turime patirtį rengiant laistymą objektuose, kurių plotas daugiau kaip 1 ha. Tokių objektų nėra daug, bet 20 tikrai viršijom. Mes didžiuojamės ne tik tais darbais, mums rūpi kiekvienas darbas – kiekvienas užsakovas čia yra gerbiamas ir laukiamas.

Mūsų klientai – tiek didelės statybų bendrovės, tiek privačių  namų gyventojai. Montuodami drėkinimo sistemas, naudojame visų pirma amerikiečių firmos RainBird, žinomos šios srities lyderės, įrangą.


UAB “Lietaus meistrai” valdyba ir personalas

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

6 + 4 =