Lauko apšvietimas

Turint nuosavą kiemą, labai svarbu jį puoselėti ir nuolatos prižiūrėti. Laistymas, karpymas, tręšimas yra pagrindiniai veiksniai, kurie padeda sukurti nuostabią, sveiką bei nuolatos žaliuojančią augmeniją. Tačiau kas kitas, jei ne tinkamas lauko apšvietimas pabrėš išpuoselėtą augmenijos grožį tamsios paros metu?

Tam, kad jūsų veja, alpinariumas bei kiti brangūs dekoratyviniai augalai ar medžiai nepaskęstų nakties tamsoje, lietaus meistrai siūlo itin kokybišką kiemo, sodo apšvietimo projektavimą. Kiemas ar sodas, taip pat, kaip ir kiekviena namo patalpa, reikalauja tam tikrų suderintų detalių, jog bendra išvaizda atrodytų nepriekaištingai. Atsižvelgdami į Jūsų turimus augalus, jų rūšis ir matmenis bei medžius, mes sukuriame individualų apšvietimo planą, kurį pritaikome kiekvienam augalui atskirai, jog šis, tamsiuoju paros metu, atrodytu taip pat puikiai kaip ir dienos šviesoje. Dirbdami pagal išsikeltą tikslą, sukurti itin kruopščiai parinktą kiemo apšvietimą, mes savo paslaugas atliekame tiek dienos, tiek tamsios paros metu. Sutemus, matome šviesos kritimą, taigi galime keisti jo puses, aukštį ir kritimo kampą, bei tobulinti taip, kad jis atitiktų tiek jūsų skonį, tiek mūsų reikalavimus.

Apšvietimo projektavimas reikalauja estetiškumo ir modernumo pojūčio, todėl mes rūpinamės, jog šį darbą atliktų geriausi meistrai ir sukurtų tikrą naktinį stebuklą jūsų kieme.

Turėdami didesnę nei 21 metų patirtį, mes taip pat rūpinamės, kad jūsų sodų, parkų, terasų apšvietimas atrodytų nepriekaištingai. LED lauko apšvietimas yra galimas suprojektuoti tiek centriniame miesto parke, tiek mažoje ar itin didelėje sodyboje. Būtent šiose vietose, lauko apšvietimas yra itin svarbus ir suteikiantis lemiantį grožio akcentą tamsiuoju paros metu. Kitu atveju, argi galėtumėte įsivaizduoti jaukų pasivaikščiojimą miesto centre, kuriame nebūtų jokios papildomos šviesos? Ar aplankytų saugus jausmas didelės sodybos neapšviestame kieme?

Norėdami, kad ne tik jūsų kiemas bei augmeniją, tačiau ir pats namas ar terasa būtų matomi, mes siūlome namo lauko bei lauko terasos apšvietimą. Iš lauko pusės apšviestas namas bei terasa, o galbūt ir akmenukais grįstas takelis sukuria itin jaukią oazę. Taip pat, lauko, augalų apšvietimas LED šviesa yra itin ekonomiškas sprendimas norintiems tiek sutaupyti, tiek paversti savo kiemą išskirtine erdve. LED apšvietimo projektavimas atliekamas greitai ir profesionaliai.

Nepaisant lauko apšvietimo suteikiamo grožio jūsų kiemui, tai taip pat suteikia ir saugumo pojūtį. Apšviestos mašinų stovėjimo aikštelės, garažas ar vartai padeda saugiai ir užtikrintai patekti į teritoriją ar apsisaugoti nuo smalsių vagių. Takeliai grįsti akmenukais ar plytelėmis, naktį gali pasirodyti nejaukiai ir juolab – nesaugiai. LED lauko apšvietimas puikiai apšviečia net tamsiausias jūsų kiemo, sodybos ar bet kurios kitos teritorijos vietas, tad galite jaustis saugiai ir jaukiai net ir naktį.

Šiltuoju metų laiku, nusileidus saulei, LED lauko apšvietimas suteikia galimybę mėgautis maloniu oru paslaptingai nuostabios gamtos apsuptyje. Žiemą – matyti ir gėrėtis, kaip lėtai krenta snaigės. Šviestuvai yra įvairių formų bei dydžių, tad galėsite sukurti jums labiausiai tinkantį. Malonų ir jaukų apšvietimą bet kuriuo metų laiku.

Manote, kad LED apšvietimas augalams ar terasai negali pakeisti jūsų kiemo vaizdo? Mes įrodysime, kad Jūs labai klystate. Išsikvieskite mūsų profesionalius lauko apšvietimo projektuotojus jau dabar ir mes parodysime jog jūsų kiemas gali atrodyti visiškai kitaip. O taip pat, būti matomas, išskirtinis bei jaukus.

LED apšvietimas ne tik atskleidžia augalo grožį, bet ir suteikia jam naudos. Šios šviesos šaltinio pagalba, augaluose vykstanti fotosintezė pagreitėja keletą kartų, kadangi LED šviesos skleidžiamą energiją augalas pasisavina maksimaliu būdu, todėl šios lempos labiausiai atitinką augalams įprastą saulės šviesą ir jos energiją.

Lauko aplinkos tvarkymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Druskininkuose bei kituose Lietuvos miestuose yra vykdomas itin gera kaina. Domina darbų eigos planas? Turite klausimų kaip lauko, kiemo apšvietimas pakeis Jūsų aplinką? Nedvejodami susiekite su mūsų komandos nariais kontaktuose nurodytu telefonu ar El. paštu. Mes pažadame atsakyti į visus Jūsų turimus klausimus, taip pat ir atvykti apžiūrėti kiemą, parką ar kitą erdvę, kurią reikia apšviesti bei žinoma suteikti tik itin kokybiškas paslaugas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima padaryti dekoratyvinio apšvietimo kelias autonomiškai veikiančias zonas, jei į kiemą išvestas vienas laidas?
Taip, galima, bet tuomet šviesos jungikliai turi būti kieme. Vis dėlto jungikliai turi būti patogioje vietoje ir negadinti namo apdailos, kuri dažnai, montuojant dekoratyvinį apšvietimą, būna padaryta, todėl su vienu laidu ne visada įmanoma įrengti kelias apšvietimo zonas.
Ką daryti jei norime junginėti apšvietimą neišeidami iš namų, pavyzdžiui, kai lyja, ar esant šaltam orui?
Yra vienas būdas tokiai problemai spręsti. Mes siūlome nuotolinį apšvietimo valdymą. Kiemo teritoriją galima padalyti į 4 ir daugiau skirtingų zonų. Toks sprendimas suteikia tam tikrą komfortą, bet yra brangesnis.
Daug brangesnis?
Tam papildomai reikia siųstuvo, imtuvo, antenos, transformatoriaus, elektromagnetinių relių, apsaugos dėžės ir dar kelių smulkmenų. Iš viso nuotolinis apšvietimo valdymas gali pabrangti šiek tiek. Plačiau nurodytais kontaktais.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

2 + 8 =