Grunto stabilizavimas

ARMUOJANTIS GEOTINKLAS

Armuojantis geotinklas yra sudarytas iš tarpusavyje sujungtų elastinių polimerinių juostų (aukšto tankio polietileno HDPE – high density polyethylene).

Geotinklas naudojamas kanalų, nutekamųjų griovių ir vandens telkinių šlaitų priešeroziniam sustiprinimui galima naudoti su specialiu neišsiplaunančiu užpildu.

Perforuotą geotinklą galima naudoti tik tose konstrukcijose, kur sumažintas juostos atsparumas tempimui yra leistinas.

Tiesiant kelių ir stovėjimo aikštelių dangas su geotinklu būtina atsižvelgti į reikalavimus, susijusius su grunto užšalimu.

ŽOLĖS KORYS

Grunto sutvirtinimo grotelės ECOBRUK

Ši armavimo priemonė sutvirtina variklinėms transporto priemonėms skirtos gristos dangos paviršių. Šios sutvirtinimo grotelės apsaugo jose augančią žolę nuo automobilio ratų intensyvaus poveikio.

Grunto sutvirtinimo grotelės ECOBRUK pagamintos įpurškimo metodu iš aukšto tankio polietileno HDPE, kuris yra gaunamas plastiko atliekų perdirbimo proceso metu. Dėl šios gamybos sistemos grotelės gali būti eksploatuojamos pakartotinai.

GEOMEMBRANA

Firestone EPDM geomembrana yra vieno sluoksnio membrana (folija), pagaminta iš etileno-propileno-dieno monomero, kurį gamina amerikietiška bendrovė Firestone Building Products, esanti pasauliniu lyderiu hidroizoliacijos pramonėje.

Firestone firmos EPDM Geomembrane sistema yra lengvai įrengiama ir suprojektuota ilgalaikiam eksploatavimu, kaip kritinis apsauginis apvalkalas arba didelių vandens sistemų hidroizoliacija.

Firestone parengė platų papildomų produktų asortimentą, kurie kartu su tos pačios firmos EPDM Geomembrane produktais sudaro visiškai vandeniui atsparią sistemą. Šie produktai yra: QuickSeam Tape juosta, QuickSeam FormFlash juosta, klijai ir sandarinimo masės. Kiekvienas bendrovės Firestone gaminamos EPDM Geomembrane sistemos komponentas buvo kruopščiai suprojektuotas ir patikrintas firmos Tyrimų ir plėtros skyriaus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

6 + 13 =