Laistymo sistemos rekonstrukcija

Vejai, daržui bei žinoma daugumai dekoratyvinių augalų, tolygus bei reguliarus vandens laistymas yra ypač svarbus ir reikalingas. Be jo, augalai bei visa augmenija tiesiog sunyktų.

Norėdami pasirūpinti jūsų augmenijos, vejos grožiu bei sveikata, mes siūlome laiko patikrintą automatinę laistymo sistemą, jų priežiūrą bei rekonstrukciją. Ne paslaptis, būtent tokia sistema taupo ne tik Jūsų laiką, tačiau ir sumažina išlaidas. Vieną kartą investavę, šiuo įrenginiu džiaugsitės visą gyvenimą. Sistema augalams suteiks tiek vandens, kiek jo reikės, o taip pat, laistys tik tose kiemo vietose, kurias pagal augmenijos išsidėstymą parinksime mes. Tokiu būdu, įrangos priežiūrą galėsime perimti į savo rankas. Ją išvedžiosime nesugadindami vejos, paliksime vos besimatančius vamzdžius, tokiu būdu išsaugodami jūsų kiemo grožį bei jam suteikdami dar daugiau žavesio.

Tuo atveju, jeigu ilgai naudota laistymo sistema suges ar susidurs su kitais gedimais, mes pasiūlysime laistymo sistemos rekonstrukciją. Atsižvelgdami į jūsų lūkesčius, į vietą atvyksime iškart po jūsų iškvietimo ir pasirūpinsime visais sistemos gedimais. Laistymo sistemos rekonstrukcija – prikels sistemą naujam gyvenimui.

Taip pat, atvykstame ir remontuojame kitų kompanijų įrengtas sistemas. Tačiau jeigu visgi nusprendėte sutaupyti ir sistemą įsirengti patys – vien taisymo jau neužteks. Tokiu atveju, mūsų komanda perplanuos visą vamzdynų esančių po žole išdėliojimą ir ją paruoš daug patogesniam ir efektyvesniam naudojimui.

Reikalinga laistymo sistemos rekonstrukcija (remontas)? Nieko nelaukite ir susisiekite su mūsų įmonės specialistais kontaktuose nurodytu telefonu ar El. paštu. Mes atsakysime į visus jūsų klausimus, atvyksime apžiūrėti bei sutvarkyti sugedusią ar neveikiančią sistemą. Laistymo sistemos priežiūra ir taisymas yra atliekami visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, įskaitant Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Druskininkus, Šiaulius, Alytų ir kitus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

14 + 3 =