Laistymo sistemos

Šiltas oras, tai ženklas, kad jūsų sodas, daržas ar ilgai puoselėtas alpinariumas vėl sužaliuos bei nudžiugins nepaprasto grožio augmenija. Tačiau kas kitas nei vanduo gali padėti visam vasariškam derliui atskleisti gražiausias savo puses? Tam, kad jūsų lauko oazė prisikeltų iš žiemos miego, o taip pat žaliuotų visą vasarą, mes siūlome kokybišką jų priežiūrą – drėkinimo sistemas.

Kitaip, nei paprastas augalų ar daržo laistymas rankiniu būdu, žemės ir augmenijos drėkinimas atliekamas laistymo sistemos pagalba yra geriausias būdas padedantis išlaikyti žaliuojančią veją bei gėles visą šiltąjį laikotarpį. Atsižvelgdami į klientų lūkesčius,  mes siūlome tik aukščiausios klasės įrenginius, kurie yra pagaminti pagal Europinius standartus. Kokybiškos ir ilgaamžės įrangos dėka, mes užtikriname greitą ir tik jums patogų Rain Bird sistemos pritaikymą bet kokio tipo daržo, sodo, šiltnamio ar ūkio plote. Kitaip tariant, mūsų diegiama laistymo sistema gėlėms, vazonams bei vejai, leidžia vandenį taikyti tik ten, kur norite jūs.

Besidžiaugdami ilgamete patirtimi bei daugybe įgyvendintų projektų visoje Lietuvoje bei Europoje, laistymo sistemų įrengimą jūsų sklype, mes patikime tik savo darbą puikiai išmanantiems specialistams. Turėdami didesnę nei dešimties metų patirtį, mūsų komandos nariai pasirūpins, kad kiekvienas augalas ar per visą kiemo plotą nusidriekusi veja gautų pakankamą vandens kiekį. Tinkamai suprojektuota augalų drėkinimo sistema bei ilgų metų išlavinti įgūdžiai – padės visa tai įgyvendinti. Taip pat, kad drėkinimo procesas būtų dar paprastesnis, mes siūlome sparčiai populiarėjančią inovaciją, tai nuotoliniu būdu valdomą įrangą. Būtent tokia, automatiškai valdoma lašelinė drėkinimo sistema, padės sukurti patogesnį naudojimąsi.

Siekiant, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiktų visus jūsų lūkesčius, mes taip pat siūlome didelę laistymo sistemos Rain Bird purkštukų įvairovę.

Privalumai:

1.Nuoseklus drėgmės suteikimas augmenijai bei vejai;
2.Paprastas vieno karto įdiegimas, ilgaamžiškumas;
3.Paprastesnis būdas prižiūrėti savo sodą;
4.Greitas ir efektyvus augalų laistymas;
5.Vandens išteklių tausojimas (veja liejama tik tada, kai reikia).

Domina vejos laistymas, laistymo sistemos projektavimas, kaina, bei visi tolimesni darbų procesai? Susiekite su mūsų komandos nariais, svetainėje nurodytais kontaktais. Mes suteiksime visą jus dominančią informaciją bei pakonsultuosime jums rūpimais klusimais. Laistymo sistemos gera kaina yra galimos įdiegti visoje Lietuvoje įskaitant tokius miestus, kaip: Kaunas, Panevėžys, Vilnius, Alytus, Klaipėda, Šiauliai.

Kaip laistymo sistema veikia?
Požeminis (taigi nematomas) plastikinių vamzdžių tinklas priveda vandenį iki drėkintuvų ir drėkinamų vamzdžių. Drėkintuvų pasirinkimas yra labai didelis ir parenkami jie konkrečioms laistymo sąlygoms pagal drėkinamą plotą ir laistomų augalų poreikį vandeniui. Keli elektromagnetiniai vožtuvai, kurie pastatomi plastikiniame šulinėlyje, elektros signalo iš programatoriaus pagalba paeiliui atsidaro ir vanduo teka iki vieno sektoriaus drėkintuvų. Vienas elektromagnetinis vožtuvas valdo vieną sektorių.

Išlendantys drėkintuvai yra įkasti žemėje ir pakyla nuo vandens spaudimo tik laistymo metu. Palaisčius sukrenta į žemę ir yra visai nepastebimi. Visos sistemos smegenys – programatorius, kuris atitinkamai užprogramuotas įjungs laistymą bet kuriuo paros metu. Tinkamiausias augalų laistymo laikas yra anksti ryte arba vėlai vakare, tačiau būtina atsižvelgti ir į vandentėkio apkrovimo laiką. Lietaus indikatorius garantuoja, kad laistymas savaime išsijungs, pradėjus lyti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar automatizuota drėkinimo sistema gali palaistyti želdinius, veją taip pat gerai, kai tai daroma rankomis?
Laistymo efektas bus dar geresnis, nes sistema tolygiai palaisto augalus ir veją.
Sistema niekada neskuba ir niekada nepamiršta reikiamu laiku išjungti vandens.
Ar mažas vandens spaudimas turi įtakos drėkinimo sistemos darbui?
Jei buvo gerai atlikti skaičiavimai arba žinomos mažo debito priežastys, maža vandens spaudimą galima sureguliuoti keliais būdais:

  • galima užprogramuoti laistymą tokiu laiku, kai vandens spaudimas yra didesnis, pvz., naktį
  • sumontuoti žemo slėgio drėkintuvus,
  • sumontuoti papildomą vandens siurblį
  • padalinti laistomą plotą į daugiau sektorių – taip, kad sektoriui reikiamas vandens kiekis neviršytų vandens šaltinio pajėgumų.
Ar drėkinimo sistemos priežiūra nėra pernelyg sudėtinga?
Drėkinimo sistemos priežiūra yra labai paprasta. Prireikus įmanoma pakeisti laistymo programą – tai padaryti galima keletu paprastų veiksmų, kurie aiškiai aprašytų instrukcijoje. Arba paskambinkite mums ir telefonu patarsime.  Jūsų darbas bus tik grožėtis, kaip sistema veikia.
Ar galima įrengti laistymą, kai jau suformuota graži veja?
Laistymo sistema gali būti montuojama ne tik neapželdintame sklype, bet jau ir esant sužėlusiai vejai ir augalams. Didžiausia problema bus vamzdžių išvedžiojimas po veja, tačiau dėl to jūsų veja beveik nenukentės. Mes vieninteliai turime specialia mašiną, kuri vamzdį pakloja neardydama vejos. Praėjus kelioms savaitėms nuo sistemos įrengimo sunku bus įtarti, kad čia vyko kažkokie darbai.
Kaip drėkinimo sistemą paruošti žiemai?
Tai priklauso nuo laistomo ploto ir Jūsų pasirinkimo.  Yra keletas būdų, kaip paruošti drėkinimo sistemą žiemai:

  • vandenį nuleidžiant gravitaciniu būdu (jei sistema įrengta šlaite, vanduo pats pasišalina)
  • išpučiant vandenį iš sistemos suslėgtu oru
  • sumontavus drenažinius vožtuvus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

4 + 8 =