Sportinės vejos laistymas

Išlaikyti nepriekaištingą sportinės vejos būklę jos nedrėkinant yra beveik neįmanoma. Ir nesvarbu jog Lietuvoje vasaros būna gan drėgnos. Dažniausiai, kelios itin karštos savaitės ar net mėnesis gali sunaikinti nelaistomą veją nepataisomai.

Siekdami apsaugoti Lietuvos bei kitų Europos šalių sportines vejas nuo išdžiuvimo, mes siūlome kokybišką laistymo sistemų projektavimą. Mūsų sporto aikštės, golfo vejos laistymas yra diegiamas tik turint parengtą projekto planą. Jį rengiame atsižvelgiant į visus kliento lūkesčius, o taip pat vejos plotą, išsidėstymą bei naudojimo dažnumą. Taip pat, kadangi dažniausiai veja sporto aikštelėms yra sodinama bei tiesiama dar prieš įrengiant laistymo sistemas, mes savo darbą atliekame ir po jos ištiesimo ar pasėjimo.

Tam, kad sportinės vejos aikštės laistymas būtų funkcionalus ir efektyvus, mes naudojame visame pasaulyje gerą vardą turinčias Rain Bird laistymo sistemas. Dirbtinės vejos laistymas šios sistemos pagalba, leidžia sukurti itin patogų naudojimąsi pačiu įrenginiu. Rengdami laistymo sistemas sportinėms vejoms, mes nenaudojame soduose ar kiemuose dažnai matomų iššokančių purkštuvų. Platus Rain Bird sistemų asortimentas, suteikia galimybę naudoti mažus spyruoklinius purkštuvus skirtus sporto laukams. Jie nėra pavojingi žaidėjams bei gali būti labai lengvai rekonstruojami.

Būtent toks, automatinis dirbtinės, dekoratyvinės vejos laistymas yra naudojamas garsiausiuose futbolo, golfo aikštynuose. Visų pirma, sportines vejos laistymas neleidžia atsirasti sausiems, parudavusiems žolės plotams. Taip pat, jeigu veja yra nuolatos naudojama ir sugadinama specialių futbolo batelių, laistymo sistemos užtiktina greitą jos atsistatymą. Tačiau visų svarbiausia, futbolo, golfo vejos laistymas nuolatos palaiko tinkamą žolės drėgmę.

Domina golfo aikštynų ar futbolo vejos laistymas? Nedvejodami susiekite su mūsų komanda, kontaktuose nurodytu telefonu numeriu arba El. paštu. Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus bei suteiksime kokybiškas laistymo sistemų projektavimo paslaugas jums tinkančiu laiku. Dekoratyvinės vejos ar dirbtinės žolės laistymas gera kaina yra galimas visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Druskininkai, Alytus, Panevėžys ir kitus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

3 + 14 =