Laistymo sistemos žemės ūkiui

Žemės ūkis yra ta sritis, kuri reikalauja ypač daug laiko. Tam, kad derlius sėkmingai plėstųsi, neužtenka investicijų skirtų žemės apdirbimui, tręšimui ar sodinukų įsigijimui. Esminis dalykas, kurio reikia jūsų grūdams, vaisiams ar medelynui yra didelis kiekis vandens. Tačiau, tuo pačiu, vanduo yra ypač brangus gamtos išteklius, kuris privalo būti naudojamas teisingai.

Esate didelių ar minimalių plantacijų ūkininkas, tačiau jūsų derlius nėra gausus? Jūsų darbo indėlis bei investicijos neatsiperka? Mes jums padėsime!

Turėdami didesnę nei 21 metų patirtį, mes diegiame tik itin kokybišką įrangą pritaikytą individualiai jūsų ūkiui. Lašelinės laistymo sistemos braškėms, šilauogėms, grūdams ar kitam jūsų turimam derliui yra pritaikomos pagal jūsų reikalavimus ir norus. Atsižvelgdami į ūkio ir derliaus išplanavimą, mes greitai ir kokybiškai suprojektuojame laistymo įrangą taip, kad ji pasiektų kiekvieną žemės lopinėlį.

Kokią naudą gausite?

  • Daržo, braškiu laistymo sistemos paskatins jūsų derliaus augimą. Kadangi prižiūrėti žemės ūkį nėra taip paprasta, mes prisidėsime prie jo klestėjimo. Kokybiškos Rain Bird laistymo sistemos, aprūpins jūsų derlių nuolatiniu, automatišku vandens paskirstymu. Veikdamos pagal modernius ir europinius standartus atitinkančius principus, jos tieks vandenį tik tada, kai jo reikės. Kitaip tariant, kai žemė bus išsausėjusi. Atsižvelgdami į jūsų daržo ar derliaus gausumą, laistymo sistemą išplanuosime taip, kad ji būtų išnaudojama kiek įmanoma efektyviau.
  • Laistymo sistemos  žemės ūkiui, padės sutaupyti laiko ir vandens. Ne paslaptis, kad žemės ūkio priežiūra atima didžiąją dalį visų ūkininkų laiko. Ir nesvarbu kaip mėgstate savo darbą, ilsėtis yra būtina. Tačiau ar pastebite jog vietoj to, kad savo laiką skirtumėte poilsiui ar galbūt kietiems svarbiems darbams, jį skiriate plantacijų laistymui rankiniu būdu? Šiuo atveju, sprendimas yra tik vienas. Norėdami jog jūsų vandens ištekliai neviršytų jūsų galimybių, o sutaupytas laikas būtų skirtas jūsų malonumui, supraskite, kad laistymo sistemos žemės ūkiui yra vienintelis jūsų išsigelbėjimas
  • Sutaupysite. Kalbant apie taupymą, laistymo sistemos braškėms ar kitam derliui yra bene optimaliausias sprendimas. Vieną kartą įsirengę laistymo sistemą, ją turėsite visam gyvenimui. (Laistymo sistemų vieta ar būklė gali būti keičiama ar tvarkoma).

Pritariate, kad laistymo įranga ir žemės ūkis yra neatsiejami dalykai? Susisiekite su mūsų komandos specialistais kontaktuose nurodytu telefonu ar El. paštu. Mes atsakysime į visus jūsų klausimus, o taip pat pasirūpinsime, kad lauko laistymo sistema būtų pritaikyta pagal visus jūsų poreikius. Laistymo sistemos montavimas žemes ūkiui yra galimos įrengti visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Druskininkai, Alytus, Marijampolė.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

1 + 6 =