Laistymo įranga

Automatinės laistymo drėkinimo sistemos – taupo laiką bei vandenį. Jų dėka, vanduo yra tolygiai paskirstomas po visą veją bei kitus augalus. Tokiu būdu, vejos dirvožemis yra neišplaunamas ir nesugadinamas.

Turite veją, kurios priežiūra atima itin daug laiko? Lietausmeistrai siūlo pamiršti vejos bei augalų laistymą rankiniu būdu. Mes siūlome automatiškai veikiančią sistemą, kuri dirba net tada, kai sodo šeimininkas yra išvykęs. Kokybiška laistymo įranga garantuoja sodrią žalumą bei sveiką vejos bei augalų išvaizdą.

Sodo purkštuvas bei kiti laistymo purkštukai yra montuojami bei projektuojami tik patyrusių specialistų. Visų pirma, mes pasirūpiname, kad vandens siurbliai laistymui būtų suprojektuoti pagal jūsų lūkesčius bei mūsų reikalavimus. Vamzdžius tiesiame nesugadindami jau pasodintos vejos. Taip pat, pasirūpiname, itin efektyviu vejos, augalų, šiltnamio, žemės ūkio laistymo įrangos išplanavimu.

Siurblys laistymui veikia pagal automatinį principą. Jis yra užfiksuojamas ir vandenį purškia tik tada, kai ko jo labiausiai reikia. Tam, kad sodo-vejos laistymo įranga būtų itin patvari ir ilgaamžė, mes naudojame tik itin kokybiškų gamintojų produktus.

Norite sužinoti daugiau? Visa informacija kaip veikia laistymo sistemos įranga bei per kokį laikotarpį jos yra įmontuojamos yra pateikiama susitikimo metu. Dėl kitų klausimų skambinkite kontaktų puslapyje nurodytu telefonu arba rašykite El. Paštu.

Visos laistymo sistemos dalys bei įranga bus pritaikyta pagal Jūsų lūkesčius. Mūsų paslaugos yra vykdomos visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Druskininkai, Alytus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

11 + 7 =