Apšvietimo projektavimas

Pagyvinkite savo kiemą, sodą ar miesto parką moderniu ir individualiai Jums parinktu medžių bei augalų apšvietimu. Jis ne tik padės atsiskleisti jūsų augalų grožiui tamsiu paros metu, tačiau padarys kiemą jaukų, matomą ir saugų. Lauko apšvietimo projektavimas – tai mūsų pašaukimas. Turėdami didesnę nei 21 metų patirtį, mes siūlome itin kokybišką lauko apšvietimo įrengimą, kuris yra parenkamas pagal mūsų išsilavinimą ir jūsų individualius norus.

Tam, kad kieme esantys augalai, medžiai bei kita augmenija atrodytų nepriekaištingai, mes parenkame jų dydį gebančius apšviesti bei grožį puoselėjančius šviestuvus. Vadovaudamiesi naujausiomis technologijomis, dažniausiai savo klientams siūlome LED lauko apšvietimą. Ilgaamžis LED apšvietimas padeda sukurti akiai patrauklius ir jaukius lauko interjero dizaino sprendimus. Taip pat, tai yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti bei rūpintis gamta. Lauko apšvietimo instaliacija atliekama kokybiškai ir užtikrina ilgaamžiškumą, bei įgyvendina kiekvieno kliento asmeninius norus.

Diodų (LED) lempomis galima apšviesti augalus, medžius, kiemą, garažą, terasą, takelį ir kitas jums būtinas, bei dekoratyvines vietas. Tai itin ekonomiškas it tuo pačiu inovatyvus sprendimas. Gamtos grožis turi būti matomas ne tik saulei pakilus, bet ir jai nusileidus, bet kuriuo metų laiku – nesvarbu žiema, ruduo, pavasaris ar vasara, gamta visuomet turi ką parodyti ir atskleisti.

Lauko apšvietimo projektai ir jų įgyvendinimas ypač populiarus įvairiose sodybose, nuosavuose kiemuose, vienkiemiuose, parkuose, viešose erdvėse, didelėse terasose, aplink architektūrinius pastatus. Lauko apšvietimo instaliacija sudaroma atsižvelgiant ko klientas tikisi – apšviesti, pabrėžti, nukreipti, atskleisti. Kiekviena funkcija turi skirtingus šviesos kritimo kampus, puses, nuotolius ar intensyvumą bei skirtingų matmenų, spalvų ar formų šviestuvus. Apšvietimas sukuria ne tik nepaprastą vaizdą, bet ir saugumo bei jaukumo jausmą, supažindina su erdve, bei praplečia žmogaus laisvo judėjimo ribas.

Lauko šviestuvų įrengimas, montavimas, apšvietimo projektavimas yra atliekamas savo darbą puikiai išmanančių specialistų, architektų ar apšvietimo technikų, kurie ne tik atlieka nurodytus darbus, tačiau rekomenduoja bei nuoširdžiai pataria ką daryti, kad kiemas atrodytų dar geriau nei įprastai. Taip pat atidžiai patikrinami elektros prietaisai bei jungikliai, rozetės, laidai ir kiti su lauko apšvietimo instaliacija susiję įrenginiai, jog ateityje būtų sumažinta rizika įvairiemsgedimams įvykti. Patikra reikalinga ir tam, jog būtų išgautas reikismas rezultatas ir išpildyti visi norai visam laikui. Visi nereikalingi laidai ir jungtys yra subtiliai paslepiamos, jog bendras vaizdas atitiktų estetinius reikalavimus ir netrukdytų klientui bei aplinkiniams. Kitaip tariant, mūsų sudaromi lauko apšvietimo projektai leidžia paversti jūsų kiemą tokia erdve apie kokią svajoja daugelis. Puikiai išryškinti dekoratyviniai augalai, reikiamu plotu ir kampu apšviesti medžiai bei takai – šiuolaikiškas ir modernus būdas atkreipti dėmesį į savo puoselėjamą kiemą ar sodybą.

Siūlydami naujausius sprendimus ir aukščiausią kokybę, mes pasirūpiname, kad mūsų įdiegta lauko apšvietimo instaliacija atitiktų visus jūsų lūkesčius ar net juos pranoktų. Dar prieš pradėdami darbus, parinkto apšvietimo projekto sprendimus suderiname su klientais ir tik tada pradedame dirbti.

Nuo šiol, brangiausi, vienetiniai ar didžiausi augalai gali atrodyti nuostabiai ne tik karštą vasaros dieną. Norėdami jog ir Jūsų kiemas taptų matomas, o augalai pastebimi, susisiekite su mūsų lietaus meistrų komandos nariais kontaktuose nurodytu telefonu ar El. Paštu. Pabandę, daugiau niekada nedvejosite medžių ar augalų apšvietimu ir suprasite, kokie nuostabi gamta gali būti naktį. Domina jūsų turimų lauko šviestuvų tvirtinimas? Pakonsultuosime ir padėsime juos įrengti jums tinkamu metu – anksti ryte ar po visų jūsų dienos darbų.

Apšvietimo projektavimas yra vykdomas visuose Lietuvos miestuose įskaitant Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Druskininkus, Šiaulius, Alytų bei kitus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

13 + 4 =