Apšvietimo projektavimas

Pagyvinkite savo kiemą, sodą ar miesto parką moderniu ir individualiai Jums parinktu augalų apšvietimu. Jis ne tik padės atsiskleisti jūsų augalų grožiui tamsiu paros metu, tačiau padarys kiemą jaukų ir matomą. Lauko apšvietimo projektavimas – tai mūsų pašaukimas. Turėdami didesnę nei 21 metų patirtį, mes siūlome itin kokybišką lauko apšvietimo įrengimą, kuris yra parenkamas pagal mūsų išsilavinimą ir jūsų norus.

Tam, kad kieme esantys augalai, medžiai bei kita augmenija atrodytų nepriekaištingai, mes parenkame jų dydį gebančius apšviesti šviestuvus. Vadovaudamiesi naujausiomis technologijomis, dažniausiai savo klientams siūlome LED lauko apšvietimą. Ilgaamžis LED apšvietimas padeda sukurti akiai patrauklius ir jaukius lauko interjero sprendimus. Taip pat, tai yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti bei rūpintis gamta.

Lauko šviestuvų įrengimas, montavimas yra atliekamas savo darbą puikiai išmanančių specialistų, kurie ne tik atlieka nurodytus darbus, tačiau rekomenduoja bei pataria ką daryti, kad kiemas atrodytų dar geriau. Kitaip tariant, mūsų sudaromi lauko apšvietimo projektai leidžia paversti jūsų kiemą tokia erdve apie kokią svajoja daugelis. Puikiai išryškinti dekoratyviniai augalai, reikiamu plotu apšviesti medžiai bei takai – šiuolaikiškas ir modernus būdas atkreipti dėmesį į savo puoselėjamą kiemą.

Siūlydami naujausius sprendimus ir aukščiausią kokybę, mes pasirūpiname, kad mūsų įdiegta lauko apšvietimo instaliacija atitiktų visus jūsų lūkesčius. Dar prieš pradėdami darbus, parinkto apšvietimo projekto sprendimus suderiname su klientais ir tik tada pradedame dirbti.

Nuo šiol, brangiausi, vienetiniai ar didžiausi augalai gali atrodyti nuostabiai ne tik dienos metu. Norėdami jog ir Jūsų kiemas taptų matomas, o augalai pastebimi, susisiekite su mūsų komandos nariais kontaktuose nurodytu telefonu ar El. paštu.

Domina jūsų turimų lauko šviestuvų tvirtinimas? Pakonsultuosime ir padėsime juos įrengti jums tinkamu metu.

Apšvietimo projektavimas yra vykdomas visuose Lietuvos miestuose įskaitant Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Druskininkus, Šiaulius, Alytų bei kitus.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

1 + 6 =