Laistymo sistemos projektavimas

Planuojate įsirengti laistymo sistemą? Laistymo sistemos projektavimas turi būti atliktas šio darbo specifiką puikiai išmanančio specialisto.

Rūpindamiesi nuolatinių ir naujų klientų lūkesčiais, mes siūlome aukščiausios kokybės paslaugas, kuriose specializuojamės jau daugiau nei 21 metus.
Laistymo sistemos projektas yra reikalingas norint tiksliai apskaičiuoti reikiamą vandens kiekį, o taip pat, tinkamai išnaudoti slėgio galimybes. Mūsų darbas yra specializuotas į ypač efektyvų kapiliarinių vamzdžių išdėstymą bei purkštukų parinkimą. Laistymo sistemos montavimas yra pradedamas nuo projekto bei brėžinių, kurie padeda nustatyti tikslią vandens pasiskirstymo vietą bei tėkmę. Kiek vėliau, mes išplanuojam vamzdžius realioje erdvėje, tai darydami itin atsakingai ir kruopščiai. Tam, kad laistymo sistemos projektavimas naujai pasėtoje ar jau ilgesnį laiką žaliuojančioje vejoje būtų kuo mažiau pastebimas, pagrindinius vamzdžius montuojame po žeme. Paviršiuje yra matomi tik ploni vamzdeliai per kuriuos teka vanduo. Na, o kad suprojektuotos sistemos būtų ne tik naudingos augalams, tačiau ir suteiktų papildomo žavesio kiemui, mes pritaikome purkštuvus, kurie sukuria itin jaukų vaizdą vakarais ar rytais, kai augalai yra laistomi. Taigi, tokio tipo sistemos įrengimas atsiremia tiek į funkcionalumą, tiek į puikų estetinį sodo vaizdą.

Domina laistymo sistemos projektavimo kaina Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose? Visą informaciją galite sužinoti skambindami kontaktų puslapyje nurodytu telefonu arba El. paštu. Jūsų patogumui, laistymo sistemų programatorius gali atvykti jums tinkamu metu.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

15 + 3 =