Šiltnamio laistymo sistema

Automatizuota šiltnamio laistymo sistema – ypač protingas sprendimas didesnį ar mažesnį ūkį turintiems ūkininkams bei gyventojams. Tokia sistema, ne tik tausoja laiką, tačiau tuo pačiu ir vandenį, kadangi jo dozavimą galima reguliuoti patiems.

Norėdami, kad sistema būtų išnaudotą ypač efektyviai, didelę patirtį turintys “lietausmeistrai” siūlo itin kokybišką lašelinį/kapiliarinį laistymą jūsų derliui. Mūsų naudojamos Rain Bird laistymo sistemos šiltnamiams yra parenkamos ir pritaikomos pagal jūsų reikalavimus, šiltnamio išplanavimą bei augalų išsidėstymą. Siekdami suteikti aukščiausią kokybę, prieš diegdami laistymo sistemas, mes paruošiame vamzdžių (laistymo sistemų) išplanavimo projektą, apskaičiuojame vandens pasiekiamumą bei pasiskirstymą po žeme.

Nauda, kurią suteikia laistymo sistema:

1.Vanduo patenka tiesiai ant augalų, daržovių šaknų;
2.Kapiliarinė laistymo sistema padeda geriau išlaikyti drėgmę dirvožemyje;
3.Automatinė šiltnamio laistymo sistema sukuria tokį drėkinimą, kuris prasiskverbia iki 1 m gylio.
4.Laistymo vamzdžiai (žarna) gali būti tiesiama po mulču.
5.Šiltnamio laistymo sistema padeda sutaupyti. (Laistymui, gali būti naudojamas sukauptas lietaus vanduo. Taip pat, laistymo rėžimas gali būti nustatomas automatiškai. Laistymas vakare – sumažina išlaidas (mažesnis naktinis tarifas).
6.Laistymo žarnos yra išvedžiojamos po augalais. (Žarnos nėra montuojamos ant praėjimo, taigi nėra užkliudomos ar tokiu būdu sugadinamos).

Domina šiltnamio laistymo sistema gera kaina? Visą informaciją apie sistemas šiltnamiams galite rasti mūsų internetinėje svetainėje. Tačiau jeigu turite klausimų, susiekite su mūsų specialistais kontaktuose nurodytu telefonu arba El. paštu. Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus, o taip pat atvyksime apžiūrėti Jūsų šiltnamio Jums tinkančiu laiku. Mūsų paslaugos yra vykdomos visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Druskininkai.

Tikslią automatinės šiltnamių laistymo sistemos projektavimo kainą nustatome susitikimo metu.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

9 + 11 =