Pavėsyje auganti veja

Vejos priežiūra, nėra paprastas procesas. Priklausomai nuo paskirties, vejos yra skirstomos į keletą rūšių, o tai reiškia, kad jų priežiūra taip pat skiriasi. Aukščiausios rūšies yra parterinės vejos. Jos dažnai rengiamos prie fasadų, dekoratyvinių želdinių ar alpinariumų. Būtent tokios vejos privalo atrodyti tvarkingai bei būti nuolatos prižiūrimos. Būtent pavėsyje augančioms parterinėms vejoms, mes teikiame itin didelį dėmesį. Ir nors gali atrodyti, kad priežiūros tokio tipo pavėsyje augančioms vejoms netgi nereikia, nes tiesioginiai saulės spinduliai jų nepasiekia, mes laikomės kitokios nuomonės.

Dažniausiai, tiesioginiai saulės spinduliai netgi neturi apšviesti vejos, kad ją džiovintų ar paliktų karščio išdegintas rudas dėmes. Šiltas oras bei mažas drėgmės kiekis yra pagrindiniai veiksniai, kurie ir nulemia vejos sausėjimą ir sveikos išvaizdos praradimą. Žinoma, ta pati situacija yra ir su universaliomis, pievinėmis bei sportinėmis vejomis.

Siekdami aukščiausios kokybės garanto bei patenkintų klientų, mes siūlome laiko patikrintas laistymo sistemų projektavimo paslaugas. Kartu su mūsų pagalba, bet kurio, prieš tai išvardino tipo veja (pavėsyje auganti) gali būti išpuoselėta ir sveika.

Norėdami, kad ir Jūsų veja įgautų naujų spalvų, susiekite su mūsų specialistais. Ilgus metus šioje srityje dirbantys profesionalai nustatys jūsų vejos būklę bei pritaikys reikiamą laistymo sistemą.

Susisiekti galite skambindami telefonu arba rašydami El. paštu. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius, Altytų ir kitus.

Tikslią laistymo sistemų pavėsyje augančioms vejoms kainą nustatome susitikimo metu.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

13 + 6 =