Lašelinė laistymo sistema

Lašelinis žemės drėkinimas yra pats efektyviausiais drėkinimo būdas. Ir nors paprastos purkštuvų sistemos siekia net 75 – 85 procentų efektyvumą, lašelinis laistymas gali pasiekti net 90 procentų. O tai reiškia, kad augmenijos ar žolės laistymas šiuo būdu gali padėti sutaupyti daug daugiau vandens išteklių. Būtent dėl šios priežasties, kapiliarinis laistymas yra itin paplitęs Jungtinėse Valstijose, Europoje. Tačiau svarbiausia yra tai, jog kapiliarinė laistymo sistema turi labai daug privalumų. Ji yra naudinga beveik visur, o taip pat, ją lengva įdiegti ir suprojektuoti pagal jūsų poreikius.

Kaip veikia lašelinio laistymo sistemos rinkinys?

Mūsų kapiliarinė laistymo sistema veikia itin paprastai. Kompaktiška sistema susideda iš vamzdžių, kurie yra išvedžiojami po jūsų kiemą, daržą ar gėlyną. Vamzdžių viduje yra įmontuojami specialūs komponentai, kurie padeda pasiekti pačias augalų šaknis, taip suteikdami reikiamą drėgmę. Vanduo į vamzdį atiteka iš vandens rezervuaro, tai gali būti šulinys ar kiti panašūs įrenginiai. Galiausiai, mūsų diegiamos sistemos leidžia vandeniui susigerti į dirvą taip, jog jis neišgaruotų ar tiesiog nenubėgtų. Dėl šios priežasties, lašelinė laistymo sistema, kurią pristatome mes yra pritaikoma tik ten, kur jos reikia. T.y. vanduo nėra purškiamas per visą pievos ar gėlyno plotą. Jis pasiekia šaknis, o tai yra svarbiausias mūsų, vandens laistymo sistemų projektuotojų tikslas.

Kodėl svarbu rūpintis savo veja, daržu bei augalais?

Laikui bėgant net ir pats gražiausias kiemas gali prarasti savo grožį, jeigu staiga dėl laiko stokos augalai yra pradedami laistyti daug rečiau. Kad to nenutiktų, mes siūlome pasikliauti visame pasaulyje patikrintu automatiniu vejos laistymo būdu. Lašelinis laistymas normalizuos jūsų augalų būklę, vandenį tiekdamas pagal jūsų parinktus nustatymus. Tokiu būdų, augalai ne tik žaliuos, tačiau ir leist jums mėgautis savo grožiu visą pavasarį bei žinoma vasarą. Tačiau tuo atveju, jeigu ilgai prižiūrėtus augalus tiesiog apleisite, atgauti jų pirminę būklę bus itin sunku, o galbūt net neįmanoma. Būtent dėl šios priežasties, augalais bei veja reikia pradėti rūpintis dabar pat.

Turite klausimų? Nedelsdami susisiekite su mūsų komanda kontaktuose nurodytų telefono numeriu arba El. paštu. Mes greitai sureaguosime į jūsų užklausas bei atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Domina kapiliarinė laistymo sistema gera kaina? O galbūt lašelinė laistymo sistema, kurią būtų galima integruoti ne tik į jūsų kiemą, tačiau taip pat į daržą ar ūkį? Visus projektavimo ir montavimo darbus atliksime jums tinkamu laiku bei vietoje. Mūsų paslaugos yra vykdomos visoje Lietuvoje, taigi lašelinė drėkinimo sistema gali būti atvežta tiek į didelius, tiek į mažus miestelius įskaitant: Vilnių, Kauną, Klaipėda, Šiaulius, Alytų ir kitus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

9 + 6 =