Drėkinimo sistemos ir kiti elementai

Turite žemės ūkį? Tikime, kad jo priežiūra reikalauja itin daug pastangų bei Jūsų laiko. Norėdami padėti, nes siūlome kokybiškas laistymo sistemų projektavimo paslaugas, kurios palengvins tiek derliaus priežiūrą, tiek jo augimą.

Mūsų diegiama drėkinimo sistema laukuose – tai šiuolaikiškas, efektyvus ir pigus drėkinimo būdas. Jis puikiai tinka atviroms plantacijoms, daržovėms, medelynams bei kitiems žemdirbystės srities augalams bei derliui laistyti.

Visų pirma, toks laukų drėkinimas palaiko pastovią augalų bei daržovių drėgmę. Kitaip nei laistydami savo derlių rankiniu būdu, patikėdami visą procesą įrengtoms laistymo sistemoms, Jūs galėsite būti ramūs dėl savo derliaus būklės. Augalai bei daržovės bus laistomi tik tada, kai to reikės. Tokiu būdu, jie ne tik palaikys tinkamą drėgmę, bet pripras prie reguliaraus laistymo, kuris leis augti daug greičiau.

Taip pat, drėkinimo sistemos yra puikus būdas sutaupyti. Įrengdami laistymo sistemas, jas pritaikome pagal jūsų poreikius. Kadangi naudojame tik aukščiausios kokybės Rain Bird amerikiečių gamintojų sistemas, jos gali būti valdomos bei nustatomos automatiškai pagal jūsų poreikius ir norus. Taip pat, būti valdomos automatiškai. Tokiu būdu, žemės drėkinimo procedūra tampa itin patogi ir efektyvi. Norint sutaupyti kiek įmanoma daugiau, drėkinimo sistemos žemės ūkiui gali būti naudojamos pagal naktinį laistymo rėžimą.

Nesate įsitikinę, kad laukų drėkinimas gali pakeisti jūsų derliaus kokybę bei padėti sutaupyti laiko ir lėšų? Susisiekite su mūsų laistymo sistemų projektavimo specialistais jau dabar. Tai padaryti galite kontaktiniu telefonu arba El. paštu. Žemės drėkinimas yra galimas visoje Lietuvoje įskaitant tokius miestu kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus.

Žemės drėkinimo kaina bei laistymo sistemų įrengimo projektas yra galutinai nustatomas susitikimo metu.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

9 + 6 =