Augalų ir medžių apšvietimas

Dar niekada anksčiau dirbtinis augalų apšvietimas nebuvo toks svarbus kiemo akcentas. Dabar jį naudoja garsiausi miestų, parko, sodų projektuotojai, o taip pat paprastų kiemų savininkai. Jis suteikia galimybę išryškinti kiekvieną augalą, veją, o taip pat medžius, kas ir sukuria itin jaukų kiemo įvaizdį. Ką jau kalbėti, kad papildomas augalų apšvietimas yra puiki galimybė savo kiemą paversti išskirtine erdve. Tokia, į kurią žiūrėtų kiekvienas praeivis ar svečias.

Norėdami sukurti idealiai Jūsų kiemui tinkantį lauko apšvietimo projektą, mes pasirūpiname net pačiomis mažiausiomis smulkmenomis. Prieš įrengdami augalų apšvietimą, mes atvykstame apžiūrėti Jūsų kieme esančią augmeniją. Didžiausią dėmesį kreipiame į išskirtinius dekoratyvinius augalus bei medžius, kuriuos apšvietus sugebame sukurti itin jaukią atmosferą tamsios paros metu. Prieš pradedant šviestuvų instaliavimo darbus, apšvietimo išsidėstymą, šviesos pakankamumą bei pasiskirstymą stebime tamsios paros metu. Ne veltui pagrindinis mūsų tikslas, augalus apšviesti taip, kad kiekvienas jų lapas bei žiedas būtų matomas.

Domina medžių, gėlių apšvietimas miesto parke ar sode? Esate ten kur reikia. Džiaugiamės galėdami apšviesti centrinius Vilniaus, Kauno bei kitų Lietuvos miestų bei miestelių parkus. Pagal mūsų darbo specifiką atliekamas dirbtinis kiemo medžių bei augalų apšvietimas viešosiose erdvėse yra įgyvendinamas pagal moderniausias technologijas bei vyraujančias mados tendencijas. Medžius bei gales apšviečiame taip, kad jie suteiktų papildomą šviesos šaltinį, o taip pat taptų natūraliu gamtos peizažu.

Turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su mūsų komandos nariais kontaktuose nurodytu telefonu numeriu arba El. paštu. Mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus bei suteiksime papildomą informaciją. Augalų apšvietimas gera kaina yra diegiamas visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Druskininkus, Šiaulius, Alytų ir kitus.

Dirbtinis augalu, kiemo apšvietimas – būdas išgauti unikalumą.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

1 + 2 =