Augalų ir medžių apšvietimas

Dar niekada anksčiau dirbtinis augalų apšvietimas nebuvo toks svarbus kiemo akcentas. Dabar jį naudoja garsiausi miestų, parko, sodų projektuotojai, o taip pat paprastų išpuoselėtų kiemų savininkai. Jis suteikia galimybę išryškinti kiekvieną augalą, veją, o taip pat medžius, kas ir sukuria itin jaukų bei patrauklų kiemo įvaizdį. Ką jau kalbėti, kad papildomas augalų apšvietimas yra puiki galimybė savo kiemą paversti išskirtine erdve. Tokia, į kurią žiūrėtų kiekvienas praeivis ar svečias.

Augalų ir medžių apšvietimas gali suteikti malonumą gėrėtis gamta ne tik vasarą, bet ir dienoms sutrumpėjus perpus – žiemą ar rudenį. Ne paslaptis, jog bendras kiemo apšvietimas išeikvoja nemažą kiekį elektros ir brangiai kainuoja, tačiau lietaus meistrai Jums siūlo LED diodų lempas, kurios yra taupus ir ekonomiškas sprendimas sukurti jaukią ir saugią oazę. Nepaisant mažų piniginių kaštų LED apšvietimas yra itin naudingas augmenijai, kadangi augalai iš šio šviesios šaltinio pasisemia neįtikėtinai didelį kiekį išskiriamos energijos, tad fotosintezė vyksta kur kas greičiau, o ir augalai yra sveikesni, stipresnis ir ilgiau žaliuojantys bei džiuginantis jus ir aplinkinius.

Lauko apšvietimasNorėdami sukurti idealiai Jūsų kiemui tinkantį lauko apšvietimo projektą, mes pasirūpiname net pačiomis mažiausiomis smulkmenomis. Augalų ir medžių apšvietimas yra kruopščiai patikrinamas dar prieš pradedant jį įrengti. Taip pat, mes atvykstame apžiūrėti Jūsų kieme esančią augmeniją ir didžiausią dėmesį kreipiame į išskirtinius dekoratyvinius augalus bei medžius, kuriuos apšvietus sugebame sukurti itin jaukią atmosferą tamsios paros metu ir atskleisti pilnavertį jų grožį. Prieš pradedant šviestuvų instaliavimo darbus, apšvietimo išsidėstymą, šviesos pakankamumą bei pasiskirstymą – viską stebime tamsios paros metu, kadangi būtent tuomet matomas tikslus šviesos kritimo kampas, jos intensyvumas. Ne veltui pagrindinis mūsų tikslas, augalus apšviesti taip, kad kiekvienas jų lapas bei žiedas būtų matomas ir nepaskęstu nakties tamsoje.

Domina miesto, parko, sodo , medžių, gėlių ar kiemo apšvietimas? Jūs tikrai esate ten kur reikia. Džiaugiamės galėdami apšviesti centrinius Vilniaus, Kauno bei kitų Lietuvos miestų bei miestelių parkus, sodybas ir gražiuosius architektūrinius pastatus. Pagal mūsų darbo specifiką atliekamas dirbtinis kiemo augalų ir medžių apšvietimas viešosiose erdvėse yra įgyvendinamas pagal moderniausias technologijas bei vyraujančias mados tendencijas, kurias nuolat sekame ir atnaujiname savo pasiūlymuose.

Sukaupę ilgametę patirtį ir darbą patikėdami tik patikimiausiems ir kokybiškiausiai darbą atliekantiems specialistams, stengiamės šimtu procentu išpildyti visus individualius kliento norus ir pageidavimus. Medžius bei gėles apšviečiame taip, kad jie suteiktų papildomą šviesos šaltinį, o taip pat taptų natūraliu gamtos peizažu. LED apšvietimas yra vienas populiariausių, taip pat jį rekomenduoja ir mūsų komandos nariai. Kokybė ir ekonomiškumas – dvi savybės, kurias lietaus meistrai geba puikiai suderinti tarpusavyje. Atliekamas dirbtinis augalų apšvietimas yra ilgaamžis ir itin kokybiškas, atitinkantis estetinius bei visus saugos reikalavimus.

Turite klausimų? Nedvejodami susisiekite su mūsų komandos nariais kontaktuose nurodytu telefonu numeriu arba El. paštu. Mes atsakysime į visus Jus dominančius klausimus bei suteiksime papildomą informaciją. Augalų apšvietimas gera kaina yra diegiamas visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestus kaip Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Druskininkus, Šiaulius, Alytų ir kitus miestus bei miestelius.

Taip pat be augalų ir medžių apšvietimo, lietaus meistrai siūlo ir terasų, garažų, vartų, takų ir takelių apšvietimą, jog garantuotumėme ne tik grožį, be ir saugumą jūsų nuosavoje teritorijoje.

Dirbtinis kiemo apšvietimas bei jame esančių augalų ir medžių išryškinimas – būdas išgauti unikalumą ir suteikti erdvei neapsakomą jaukumo pojūtį.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

8 + 2 =