Vejos laistymo sistema

Kokybiškai funkcionuojanti vejos laistymo sistema yra itin svarbi, kiemo ar parko priežiūros dalis. Tinkamas jos integravimas ir suprojektavimas, padeda išlaikyti veją žalią, tvarkingą bei sveiką viso šiltojo sezono metu.

Siekdami suteikti geriausias paslaugas, mes siūlome visame pasaulyje patikrintą automatinę vejos laistymo sistemą – Rain Bird. Šios sistemos pagalba mes galime sukurti nepriekaištingą jūsų vejos būklę, pasitelkdami automatišką ir itin patogų laistymą. Kadangi jūsų augmenija nusipelnė geriausio, Rain Bird sistema yra idealus pasirinkimas. Jau daug metų visame pasaulyje pirmaujanti vandens laistymo sistemų kompanija, dar daug metų atgal pristatė lėtos rotacijos, efektyvaus ir naujoviško laistymo būdus, kurie šiandieną yra naudojami garsiausiose soduose, nacionaliniuose parkuose, sporto objektuose, o taip pat ir nuosavų namų plotuose. Inovatyvus sprendimas šią sistemą įrengti po žeme ir taip išlaikyti natūralų augmenijos grožį, šiandieną tik dar labiau skatina rinktis būtent šią, patvarią ir ilgaamžią produkciją.

Galvojate, kad veja gali atrodyti gerai be reguliaraus laistymo? Nors Lietuvos klimatas yra pakankamai drėgnas, augmenijos laistymas yra nepaprastai svarbus karštomis vasaros dienomis, kai temperatūros stulpeliai pasiekia daugiau nei 25 laipsnius šilumos. Būtent toks temperatūros pokytis gali labai smarkiai paveikti jūsų veją, palikdamas rudus, perdžiūvusius žemės plotus, bei suvytusius augalus. Tam, kad taip neatsitiktų, mes siūlome pasirūpinti savo veja iš anksto.

Įsigiję žolės laistymo sistemą, jūs galėsite džiaugtis tolygiai laistoma veja bei racionaliai naudojamu vandeniu. Atsižvelgdami į jūsų žolės plotą, mes suprojektuosime laistymo sistemą taip, kad kiekvienas žolyno plotelis būtų aprūpintas taip reikalingu vandeniu. Taip pat, būtent tokia sistema leis ir sutaupyti. Kadangi veja bus liejama tik tada, kada to reikės, jūs išnaudosite mažesnius vandens resursus negu žolę laistydami paprastuoju rankiniu būdu. Be to, per gausus vejos laistymas jūsų pačių nuožiūra, gali ne tik pakenkti vejai, tačiau ir sukelti dirvožemio eroziją. Tokiu atveju, gruntiniam vandeniui atsiradus ant žemės paviršiaus, tai sukeltų dirvožemio puvimo procesą. Norėdami, kad taip neatsitiktų, visada galite pasirinkti protingą sprendimą.

Vejos laistymo sistemos privalumai:

1.Automatinės vejos laistymo sistemos nesugadins jūsų sodo vaizdo, o taip pat netrukdys nupjauti žolę.
2.Padės sutaupyti laiko bei lėšų. (Jums nebereikės žolės lieti patiems. Jeigu išvyksite iš namų, žolynas bus paliejama automatiškai tik tada, kai bus išsausėjusi).
3.Pavers jūsų sodą išskirtiniu. (Nors dauguma įsivaizduoja, kad šis įrenginys yra reikalingos tik tam, kad atliktų savo laistymo paskirtį, jos gali pasiūlyti daug daugiau. Tai ne vien laistymo įrenginys, tai nuostabus prietaisas turintis begalę purkštuvų, kurie sukuria nepaprastą reginį tiesiog ore).

Turite klausimų? Nedvejodami susitiekite kontaktuose nurodytų telefonu ar El.paštu. Mūsų komanda pasirūpins, kad į jūsų klausimus būtų atsakyta operatyviai ir išsamiai. Vejos laistymo sistemos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose bei kituose miestuose ir miesteliuose ir galimos įrengti bet kuriuo jums tinkamu metu.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

8 + 4 =