Laistymo sistemos įrengimas

Viena iš pagrindinių sveikos ir visada žaliuojančios vejos sąlygų – tinkamas jos laistymas. Tai daryti yra net kelios galimybės: laukti lietaus, veją laistyti rankiniu būdu arba įsirengti automatinę laistymo sistemą.

Technologijoms tobulėjant bei tendencijoms besikeičiant, mes siūlome modernizuoti savo kiemą, šiltnamį ar žemės ūkį, įsirengiant šiuolaikiškas ir itin funkcionalias laistymo sistemas. Vejos, augalų, šiltnamio laistymo sistemos įrengimas – mūsų pašaukimas. Jau daugiau nei 21 metus, mes diegiame kokybiškas ir ilgaamžias laistymo sistemas, kurias projektuojame individualiai pagal augalų, vejos išsidėstymą. Sistemos yra projektuojamos taip, kad nebūtų pažeista kuo mažesnė dalis vejos. Išvedžioti vamzdžiai po žeme, suteikia galimybę išlaikyti kiemą estetišką, o tuo pačiu suteikti dar daugiau savitumo bei grožio. Vakarais laistomos vejos bei augalai atrodo tikrai įspūdingai. Vandens purslai, burbulai bei tiesios srovės – tiek nuostabus vaizdas akims, tiek nepakeičiamas vandens šaltinis augalams.

Tam, kad vejos laistymo sistemos įrengimas taptų paprastesnis ir Jums ir mums, pirmas mūsų darbas – apžiūrėti ir išnagrinėti kiemo, augalų bei vejos išsidėstymą. Turėdami planą, mes galime lengvai ir greitai įdiegti laistymo sistemą pagal jūsų norus ir galimybes.

Domina laistymo sistemos įrengimas gera kaina? Vejos laistymo sistemų įrengimas bei procesas yra aptariamas susitikimo metu. Dėl platesnės informacijos skambinkite mūsų kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba rašykite El. paštu. Mūsų paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje, įskaitant tokius miestu kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kreipkitės į mus ir pamatysite, kad kiekvienas Jūsų klausimas susijęs su aplinkos tvarkymu, laistymo sistemomis ar apšvietimu bus išklausytas dėmesingai ir į jį atsakyta. Jei Jums atsiras poreikis pasikonsultuoti gyvai, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų būstinėje arba pasikvieskite mus – būtinai atvyksime.

Pramonės g. 141, Vilnius

Adresas

+370 616 21264

Tel. numeris

info@lietausmeistrai.lt

El. paštas

12 + 6 =